WEB TASARIM

DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM.

WEB TASARIM

 

Web Tasarım

 

Dijital Medya Bilişim, bireylerin ve sektörlerin beklentilere göre değişmekte olan web tasarım alanında yine ihtiyaçlara ve beklentilere göre istenilen talebi en iyi şekilde uygulayıp tasarlayan bir yazılım geliştirme firmasıdır. Yenilikçi bakış açısıyla gelişmeleri yakından takip edenken sistem içinde uygulayan Dijital Medya Bilişim; web tabanlı güvenilir hizmetler sunar.

  • WEB TASARIM
  • WEB TASARIM
  • WEB TASARIM
  • WEB TASARIM
  • WEB TASARIM

Kısaca Özellilleri

Dijital Medya Bilişim olarak ilk etapta müşterinin isteği göz önüne alınarak istenilen tasarımı detaylandırırız,

Teyitleştikten sonra müşterinin istemiş olduğu tasarımı ekibimize yönlendiriliriz, Detaylandırdığımız bilgileri ekibimizle birlikte taslak haline getirip projelendiririz , İstenilen projeyle ilgili gerekli demoları hazırlarız,

Hazırlanan demoları müşterimizle paylaşıp onayına sunarız, Müşteriden gelecek olan onay yanıtına nazaran son aşama olarak yazılım sürecini başlatırız. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti yaparız. Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması bitiririz. Bilgi ve içeriğin girilmesini tamamlarız. Projenin yayın denemesini yaparız. Genel kontrol ve hataların giderilmesi işlemini bitiririz. Web sitenin yayınlanması başlatırız.

GENÇ GİRİŞİMCİ